[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

A i keni qejf femrat ruse? Qe një këso përvëluese (Foto)Femrat ruse gjithmonë janë njohur për bukurinë e tyre dhe sensin “përvëlues”. Një e tillë padyshim që është Nina Serebrova.

Ajo është e famshme në Moskë si fytyrë reklamuese e “Philip Plein”. Bukurinë e saj nuk përton fare ta tregojë më shumë në fotot provokuese, andaj mbajeni veten!/Indeksonline/