[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

A e kujton Adelina nënën e ndjerë ? (Foto)Adelina Ismaili për shumë vite ka qenë fytyra më familjare për secilin prej nesh, pasi e kemi parë thuajse kudo: në televizion, gazeta, revista, etj.

Adelina po rri largë jetës publike dhe po e shijon pritjen e ëmbël. Një fëmijë në jetën e yllit shqiptar do të thotë më shumë gëzim e lumturi, shkruan “Kosovarja”.

Adelina ylli i skenës, ka qenë e menaxhuar nga e ëma, zonja Mona, që ndërroj jetë vitin e kaluar, duke i lënë vajzat e saj në pikëllim të thellë.

Sigurisht Adelina do të donte shumë që e ëma ta shihte nipin tek vjen në jetë, tek rritet.