[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

A e keni parë të dashurin e Tunës me uniformën e FSK-së? (Foto)A i ka publikuar një foto me kolegët e tij që janë pjesë e FSK-së ku shihet me uniformë të FSK-së dhe dukeshin për mrekulli, shkruan lajmi.net

I dashuri i Tunës, e këngëtari Asim Gashi bashkë me kolegen e tyre kishin bërë edhe shqiponjën.

Padyshim, kjo është fotoja më e bukur e tyre.

patris-berisha_1485880355-7608598 (1)