[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

A e dini se edhe ky këngëtar është djali i Sabri Fejzullahut? (Foto/Video) 

Ndoshta nuk e keni ditur por përveç Ermalit edhe një këngëtar i njohur është djali i Sabri Fejzullahut.

Fjala është për Armend Fejzullahun, i cili në Kosovë dikur ishte i njohur me grupin “Votra”.

 

Edhe pse nuk është aq aktiv sa vëllai i tij i vogël Ermali, Armendi jeton në Londër me bashkëshorten dhe dy fëmijët, ku edhe atje përformon live nëpër klube ku mblidhen shqiptarët.Magazina.al, ju sjell disa këngë të Armendit dhe grupit të tij “Votra”.