[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

A do të besoni se kjo aktore argjentinase ka 64 vjet? (Foto)Kjo aktore argjentinase ka mahnitur fansat duke postuar një foto nudo të trupit të saj perfekt.  Duke parë fotot e vështirë të dallosh moshën e vërtetë të saj.

Po flasim për Graciela Ines Casanova, 64-vjeçaren, e cila është gjithashtu moderatore dhe modele. Ajo shpërndau fotot të trupit të saj lakuriq në shtëpi në qytetin Villa Carlos Paz, duke i postuar në Twitter dhe Instagram.

Bashkangjitur fotove ajo shkruan: “Ky është rezultati i një jete të shëndetshme”. Megjithatë disa u treguan skeptikë për trupin e saj dhe madje kanë shprehur pakënaqësinë e tyre në foto.

“Silikonin dhe ndërhyrjet quan jetë të shëndetshme ti?”, ka qenë ky një ndër komentet e shumta.

aktorja208aktore13aktore6