[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

2016-ta, viti i famës së vajzave seksi të politikanëve të Kosovës (FOTO)Këtë vit që po e lemë pas, në mediat rozë të vendit nuk merrnin pjesë vetëm këngëtaret, modelet, aktoret dhe moderatoret. Pjesë e rubrikave rozë në vend ishin edhe vajzat e politikanëve të Kosovës, shkruan GazetaBlic.com

Ato deri në vitin 2016-të nuk u ekspozuan edhe aq shumë, ky vit ishte viti i famës së tyre në gjithë Kosovën.

 

ë një përmbledhje nga GazetaBlic mund të shihni disa nga vajzat bukuroshe të politikanëve kosovar:

Kënga Haziri vajza e Lutfi Hazirit

Lale Limaj vajza e Fatmir Limajt

Gresë Krasniqi vajza e Jakup Krasniqit

Vanesa Rexhepi vajza e Bajram Rexhepit

Delvina Haliti vajza e Xhevahire Izmaku

Vajzat e Ramiz Kelmendit

Kosovare Lladrovci vajza e Ramiz Lladrovcit