[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

17 vjeçarja tallet keq me Xhakën dhe Mustafin (Video)Lisa Zimouche është tallur me katër futbollist të Arsenalit, në mesin e të cilëve edhe Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi

Dy futbollistët shqiptarë të Arsenalit, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi së bashku me Hector Bellerin dhe Alex Oxlade Chamberlain kanë marrë pjesë në një reklamë të Citroen.

Ata janë vizituar freestylerja, Lisa Zimouche, e cila është tallur keq me Xhakën e Mustafin, të cilët nuk kanë arritur t’ia marrin topin. /Express/

https://www.youtube.com/watch?v=7idJJyQRaS8