103 orë pas tërmetit, trevjeçarja shpëtohet e gjallë nga rrënojat në Turqi

Zeynep Ela Parlak, një vajzë e cila është vetëm tre vjeç e gjysmë, u shpëtua nga rrënojat 103 orë pas tërmeteve shkatërruese që goditën Turqinë jugore të hënën. Ajo u shpëtua nga rrënojat e një ndërtese në Hatay dhe u dërgua në spital pasi u trajtua në vendngjarje. Të paktën 18.342 njerëz humbën jetën dhe … Vazhdoni me leximin e 103 orë pas tërmetit, trevjeçarja shpëtohet e gjallë nga rrënojat në Turqi