.
×

Zyrtari i PDK-së tallet me Milaim Zekën 

Zyrtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Arton Muhaxheri ka zgjedhur rrjetin social ‘Facebook’ që të tallet me deputetin e Nismës Socialdemokrate Milaim Zekën.

Muhaxheri ka shkruar në profilin e tij zyrtar në ‘Facebook’, se Milam Zeka është njeriu që ka jetuar në të gjitha kohërat dhe që ai i dinë të gjitha gjërat.

Më poshtë e gjeni postimin e plotë të Arton Muhaxherit: