.
×

ZYRTARE: Haxhi Krasniqi zbulon datën e rikthimit në ringHaxhi Krasniqi nuk ka boksuar që nga prilli i vitit 2017 kur ishte mposhtur nga gjermani Arthur Abraham, shkruan zeri.info.

 

Dhe, boksieri kosovar ka njoftuar në grupin e tij zyrtar në Facebook se do të rikthehet më i vendosur se kurrë në ring.

 

Krasniqi ka njoftuar se duelin e radhës do ta zhvillojë më 3 shkurt, ndërsa ka shtuar se emri i kundërshtarit do të zbulohet shumë shpejt. /Zëri/