.
×

Zyrtare: Anita Haradinaj pajiset me pasaportë shqiptare (Dokument) 

Bashkëshortja e kryeministrti Haradinaj, Anita Haradinaj është pajisur me pasaportë shqiptare. Kjo tashmë është zyrtare dhe në fotot e mëposhtme shihni pasaportën e Anitës, shkruan Botapress.

Ajo që nuk dihet është se a ka marrë apo jo pasaportë shqiptare edhe Ramush Haradinaj?