[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zogaj: Slogani “Krejt dhe Drejt”, kopje e dobët e Edi Rames së 2017Njohësi i çështjeve politike, Petrit Zogaj, ka thënë se slogani i VV-së, “Krejt dhe Drejt” është kopje e dobët e Edi Rames së 2017.

“Slogani “Krejt dhe Drejt” eshte kopje e dobet e Edi Rames se 2017, ku thoshte “na jepni tepsine dhe timonin.” Imitim i dobet, e per qeverisje, duhet me prite” shkruan Zogaj në Facebook.

Postimi i plotë:

“Slogani “Krejt dhe Drejt” eshte kopje e dobet e Edi Rames se 2017, ku thoshte “na jepni tepsine dhe timonin.” Imitim i dobet, e per qeverisje, duhet me prite.”

Menu Title