[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zjarr në PrishtinëNjë deponi është përfshirë nga zjarri të enjten pasdite në kryeqytet duke shkaktuar ndotje masive të ajrit.

Policia e Kosovës ka konfirmuar se ekipet policore dhe të zjarrfikësve janë në vendin e ngjarjes.

“Te Tjegullorja janë duke u djegur disa goma. Policia dhe zjarrfikësit janë në atë lokacion”, është njoftimi i Policisë së Kosovës.

Menu Title