.
×

Zhvishet në mes të rrugës për të hutuar shoferët, por vdes në mënyrë tragjikeNjë grua ruse 35 vjeçe me emrin Natalia Borisovna Borodina ka gjetur vdekjen teksa ka qene me pushime në Republiken Domenikane. Video është shpërndarë live në internet.

Ajo gjeti vdekjen e menjëhershme pasi goditi shtyllën e një drite në rrugë teksa e kishte gjysmën e trupit jashtë dhe po jepte shfaqe tërësisht e zhveshur.

Videoja e regjistruar nga miku i saj ukrainas, i quajtur si Ivanna Boirachuk, 32 vjeç, ai ndalet menjëherë pasi ka një ulërimë të mbytur nga gruaja.

{“videoid”: “1119540”, “sid”:”8″}