[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zhegrova ‘trullos’ mbrojtësit kundërshtar dhe dhuron një super asistimZhegrova ‘trullos’ mbrojtësit kundërshtar dhe dhuron një super asistim. Skuadra e Baselit është duke fituar ndaj Young Boys. Edon Zhegrova ka asistuar tek goli i parë i Baselit ndaj Young Boys.

Arthur shënoi golin e parë – pas një super asisti të Edon Zhegrovës, pasi ky i fundit trullosi mbrojtësit kundërshtar.

 

Menu Title