[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zhduket një femër në PrishtinëNjë femër është larguar nga shtëpia e saj dhe ende nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur më datë 06.07.2020, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, rasti është duke u hetuar.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.  Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Menu Title