[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zhduket një femër në PrishtinëBotapress 11 Shtator – Policia e Kosovës njofton se në Lagjen Dardania në Prishtinë më datë 09.09.2019, në orën 08:00, një ankues mashkull K/Shqiptar ka raportuar se motra e tij viktima femër K/Shqiptare ka dalë nga banesa dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Sipas raportit policor njësitë policore janë duke e hetuar rastin.

Menu Title