[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zhade nuk e keni parë asnjëherë në rolin e modeles, shikojeni sa e bukur duketËshtë një nga aktorët më të dashura braziliane në Kosovë.

Ajo ishte bërë e njohur për publikun kosovarë në me rolin e ‘Zhades’ nga telenovela ‘Clone’, shkruan lajmi netMirëpo edhe sot kur kanë kaluar goxha vite që ka përfunduar ky serial, ajo vazhdon të mbetet njëra ndër top femrat më të komentuara në publik.

Giovanna është 42 vjeçare por po vazhdon një garë të ashpër me modelet e reja dhe e gjithë kjo falë ruajtjes së linjave trupore për të cilat edhe shquhet.Ajo madje së fundmi ka pozuar edhe lakuriq, kjo në muajin që po lëmë pas (tetor) i cili njihet si muaji i ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit./OI/

 

Menu Title