[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zgjidhni nje trendafil dhe kuptoni dicka shume interesante per vetenA jeni gati?

Imagjinoni të jeni në një kopsht të bukur trëndafilash dhe të gjeni këto 6 trëndafila të bukur. Cilin do të zgjedhësh?

Tani që keni bërë zgjedhjen tuaj, zbuloni se çfarë zbulon trëndafili për personalitetin tuaj!

Nr.1 Trëndafili i kuq

Keni një jetë shumë aktive, madje edhe nga pikëpamja seksuale. Ju gjithashtu keni vitalitet të madh, jeni plot energji dhe partnerët tuaj zakonisht e duan këtë aspekt tuajin. Kurrë nuk lejoni që ai të mërzitet!

Nr.2 Trëndafili i verdhë

Ju jeni një person me një shpirt soditës, i cili e do balancën dhe vendimet e marra pas reflektimit të kujdesshëm. Edhe në dashuri doni qetësi dhe ekuilibër, nuk ju pëlqejnë pasionet e forta që ndezin dhe ndriçojnë, por pastaj lënë vetëm hi. Në marrëdhënien tuaj ju mund të krijoni dhe kërkoni harmoni dhe pjesëmarrje.

Nr.3 Trëndafili i bardhë

Ju jeni duke u lënduar dhe kjo është arsyeja pse ju i jepni partnerit tuaj shumë pak. Ju doni në një atmosferë plot mister, por nuk e bëni këtë si një armë e joshjes. Por doni të fshihni ndjenjat e vërteta.

Nr.4 Trëndafili me ngjyrë vjollcë

Ju jeni një person paqësor dhe i qetë dhe keni një efekt relaksues tek ata rreth jush, sidomos tek partneri juaj. Në marrëdhënien tuaj si një çift, nuk ka kurrë zënka, sharje apo grindje të zemëruara: Ju mund të qetësoni shpirtrat dhe të gjeni një pikë takimi.

Nr. 5 Trëndafili rozë

Dashuria për ju është pa kufij dhe pa rregulla, në kuptimin që ju i jepni veten partnerit tuaj në një mënyrë të pakushtëzuar. Jeni gjithashtu shumë romantik, ju pëlqejnë qirinjtë dhe çokollatat dhe ju pëlqen të udhëtoni. Dhënia juaj spontane është shumë interesante.

Nr. 6 Trëndafili portokalli

Në dashuri jeni ajo që dukeni: Ju nuk dini taktika e plane. Menjëherë tregoni atë që ndjeni, ose me fjalë ose me ndjenjat që ju lexohen në fytyrën tuaj.

Menu Title