[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zemaj: Shqetësuese grumbullimi i prindërve në oborret e shkollësBotapress 16 Shtator – Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, sot ka vizituar shkollën ‘Ismail Qemali’ në Prishtinë, ku përmes një shkrimi në Facebook, tha se është shqetësuese grumbullimi i prindërve në oborr të shkollës me arsyetimin e përcjelljes së nxënësve.

Ai apelon tek prindërit që të mos krijojnë grumbullime në oborret e shkollave dhe i inkurajon ata për kujdes të shtuar. Zemaj tha respektimi i masave kundër COVID-19 në hapësirat shkollore ishin në nivelin e duhur.

Gjatë vizitës në shkollën "Ismail Qemali" në Prishtinë, pash se respektimi i masave anti Covid, në hapësirat shkollore…

Publiée par Armend Zemaj sur Mercredi 16 septembre 2020

Menu Title