.
×

Zbulohet sozia e Eni Çobanit, nuk do ta besoni për kë bëhet fjalëEni Çobani është një nga emrat më të dashur të publikut shqiptar, që prej kohës kur ajo u bë e njohur nga emisioni ‘Shihemi në gjyq’ .

Juristja që ka mundur të sheshojë problemet e shumë shqiptarëve ka një ‘sozi’. Bëhet fjalë për aktoren turke Zeynep Eronat. Zeinep u bë një emër i njohur për shqiptart me rolin e saj në telenovelën turke ‘Shamikuqja’.

Aktorja turke luante rolin e nënës së Iljazit, personazhit kryesor në telenovelë. Nga fotot bie në sy ngjashmëria mes Enit dhe Zeynepit. /Gazeta Express/