.
×

Zbulohet edhe titulli i këngës së Erës me NorënEra dhe Nora Istrefi po sjellin më në fund bashkëpunimin e tyre.

Këto ditë është zbuluar se kënga bashkëpunim e motrave Istrefi do të publikohet më datën 19 prill.

Ndërsa tani Era ka postuar një foto interesante të saj me Norën, me të cilën edhe ka treguar titullin e këngës.

‘Nuk e di’ do të mbajë emrin kënga e shumëpritur e motrave, të cilat tash e sa kohë po e paralajmërojnë. FOTO