[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zbulohet data se kur do të vijë në Kosovë aktori i njohur turkNjëri prej aktorëve më të njohur turk në Kosovë, si dhe më i pëlqyeri nga femrat shqiptare, të mërkurën vjen në Kosovë.

Bëhet fjalë për Tolgahan Sayisman që në Kosovë njihej si Qënari për shkak të rolit të tij në serinë e famshëm “Lale”.

Ndryshe, kjo nuk është hera e parë që Tolgahan vjen për vizitë në Kosovë. Ai është i martuar me ish-Miss Albania, Almeda Abazi, me të cilë kanë edhe një djalë.

Menu Title