[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zbritje e madhe në Shell KosovaPër nderë të festes së Fitër Bajramit ejani dhe përfitoni zbritje 6 cent  në të gjitha pikat e Shell, si dhe përfito ekstra zbritje me kartelat e  antarësisë Shell, zbritja vlen këtë vikend nga data 23 deri 25 maj.

Shell njihet për derivate e produktet kualitative dhe origjinale që  ofron në çdo pikë zyrtare të saj, duke e parë situatën e krijuar kjo  mundësi është ideale qe ju të kurseni edhe me shumë për veturën  tuaj.

Shell Kosova ju rikujton që gjatë vizitave në pikat tona të ruani  distancën e të kujdeseni për veten tuaj dhe ata që ju rrethojnë.

Menu Title