.
×

Zayn Malik dhe Gigi Hadid ndahen përfundimishtZayn Malik dhe Gigi Hadid i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, pas më shumë se 2 vitesh bashkë. Ata e bënë të ditur këtë lajm nëpërmjet dy shkrimevë të ndara në rrjetet e tyre sociale. Të dy kane shkruar sëdo të mbesin shokë dhe do të mbështesin njeri tjetrin në cdo aspekt, transmeton Botapress.info

. “Gigi dhe unë kishim një lidhje të rëndësishme. Kam shumë respekt dhe adhurim për një grua dhe mike si Gigi. Ajo ka një shpirt të mrekullueshëm”,  ka thënë Zayn.

 

Më herët u përfol se Zayn 25 vjeç dhe Gigi 22 vjeçe  kishin bërë edhe fejesën, por duket se gjërat nuk shkuan mirë për çiftin e famshëm.