.
×

Zanfina Ismaili vishet në të zeza! (Foto) 

Zanfina Ismaili njëra ndër këngëtaret e dashura për publikun shqiptar, ka kohë prej se ka pauzuar në fushën e muzikës, shkruan Kosovarja.

 

E arsyet veçse dihen, humbja e nënës së saj e ka dërrmuar pafund këngëtaren, e cila e vuajti shumë këtë pjesë pasi që ishte më e përkushtuar ndaj saj dhe kishte krijuar një relacion të jashtëzakonshëm.

Por tani si duket paksa e ka marrë veten aq sa ka filluar të publikojë imazhe që e tregojnë më të freskët se rrallëherë. Dëshmi e kësaj është edhe imazhi i fundit që sapo ka publikuar Zanfina, ku shfaqet e veshur me gjasë në një fustan të zi i cili vë në pah gjoksin e saj.

 

Derisa, fytyra e këngëtares del të jetë me bukur se asnjëherë me të vetmen ndërhyrje në buzë për të cilën nuk pati thuajse fare nevojë.