[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zaev i ofendoi shqiptarët, reagon Sali Berisha: O argat i BeograditPas ofendimit të rëndë ndaj shqiptarëve nga Zoran Zaev ka reaguar menjëherë edhe ish kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha. Ai thotë se Zaev është argati i Beogradit

“Ja si ofendon shqiptaret argati tjeter i Beogradit, qe se bashku me Zografin Bis shetisnin me patronin e tyre Vuçiç projektin e Serbise se Madhe si Jugosllavi e Re me emer Minishengen!” ka shkruar Berisha menjëherë pas publikimit të videos në youtube ku dëgjohet një bashkëbisedim dhe Zaev thotë se shqiptarët nuk vlejnë për pesë pare.Në këtë audio-incizim, të publikuar dje në Indeksonline, shfaqet ish kryeministrit Zoran Zaev që këron madje vota tek elektorati shqiptar. Ai e nuk i kursen as ushtarët shqiptarë.

Ja si ofendon shqiptaret argati tjeter i Beogradit, qe se bashku me Zografin Bis shetisnin me patronin e tyre Vuçiç projektin e Serbise se Madhe si Jugosllavi e Re me emer Minishengen! sb

Publiée par Sali Berisha sur Vendredi 10 juillet 2020

Menu Title