[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zabergja dhe Gremniku konfirmuan përkrahjen për Besim Hotin e LDK-së 

Kandidati për kryetar të Klinës nga Lidhje Demokratike e Kosovës, Besim Hoti ka marrë përkrahjen nga fshatrat Zabërgjë dhe Gremnik, shkruan Botapress.info

Ai në një tubim elektoral që zhvillojë në këto fshatra ka marr përkrahjen e banorëve të cilët i premtuan që do ta votojnë Hotin në zgjedhjet e 22 tetorit.

 

Menu Title