[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Youtube ndan mirënjohje Shpëtim Deskut dhe emisionit N’Kosovë Show!Kanali me i madh në botë Youtube ndan këtë mirënjohje( dekoratë) për sukseset e emisionit n’Kosovë show , transmeton Botapress.info.

Shpëtim Desku, moderatori i këtij emisioni më të shikuar në vend ka bërë të ditur këtë lajm duke shkruar në profilin e tij në Facebook.

Mw poshtw gjeni postimin e tij:

Kjo dekoratë ndahet per 100.000 subscribers në kanalin tonë . Tani jemi afër dyfishit të kësaj shume për subscribers!

Kjo i takon shukuesve tanë, stafit tanë dhe të gjithë atyre që ndihmuan këtë projekt!

Mundem me thënë se jemi shoë i parë në Kosovë qe kemi arritë këtë mirënjohje nga Youtube.

Me shume mund e pune ia dolëm së bashku!/ BOTAPRESS.INFO

Menu Title