[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

‘Xhesika’ publikon dy foto, njëra nga tjetra dallojnë si nata me ditën!Është nder femrat me të përfoluar në mediat rozë. Fjala është për Arta Nitajn e cila u bë e famshme me rolin e ‘Xhesikës’ të seriali ‘O sa mirë’. Tani Arta po vazhdon që ti çmend të gjithë me linjat trupore edhe këtë herë duket shumë e bukur, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. ‘Xhesika’ ka publikuar se fundmi dy foto ku shfaqet krejtësisht ndyshe nga njëra-tjetra. Grimi atë e transformon krejtësisht, Shikoni dhe ju dhe binduni.

Menu Title