[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Xhesika në darkë romantike e veshur me komplete, tregon trupin me tatuazhaArta Nitaj vazhdon të mbetët si një ndër femrat më atraktive të show bizzit. Ajo morri famë nga roli i ‘Xhesikës’ në serialin vendor ‘O Sa Mirë’ edhe këtë herë ka ‘çmendur’ me pozën e fundit.

Arta u shfaq e veshur në të zeza ndërsa dukej tejet seksi dhe më në formë se kurrë më parë. Ndryshe, aktorja ka kohë që nuk është pjesë e serialit ‘O Sa Mirë’, ajo kohëve të fundit e ka sfiduar vetën edhe si moderatore.

Menu Title