[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Xhesika e ‘O sa mirë’ nuk e keni parë vetëm në klipin e Brunos por edhe te një super këngë (VIDEO)Bukuroshja Arta Nitaj tashmë ka arritur që të pushtojë të gjitha mediet rozë, ani pse postimet e saj në rrjete sociale nuk janë aq të shpeshta, shkruan Sovrani.

Ish e dashura e Brunos nuk e ka pasur rolin e parë si aktore në këngë tek i dashuri i saj por tek dy reper shumë të njohur.Keni dilema, po jua sqarojmë!
Aktorja Arta Nitaj fillimisht ka qenë pjesë e klipit “A tmerr malli” nga Lyrical Son dhe Genc Prelvukaj, ndërsa së fundmi tek Bruno.

 

Menu Title