.
×

Xherdani i jep fund ndeshjes me një gol të bukurSkuadra e Liverpoolit ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Burnley.Golin e tretë dhe të fitoren për Liverpoolin në këtë takim e ka shënuar sulmuesi shqiptar, Xherdan Shaqiri, shkruan GazetaBlic.Shaqiri ka shënuar gol në miuntën e 91’të të takimit, për të mbyllur çështjen e fituesit.

Ndeshka përfundoi me rezultatin 1-3.Ja goli: