.
×

‘Xhbanja’ shfaqet atraktive nga pushimet (Foto) 

 

 

Aktorja e njohur e serialit vendor ‘O sa mirë’, Arjola Demiri ka filluar pushimet verore.

 

Së fundi, ajo ka shpërndarë një imazh në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

 

Me këtë foto, ajo shkroi edhe një mesazh domethënës për sekretin e suksesit, të cilin duket se aktorja e ka praktikuar për vete.

 

“Vendosne zemrën, mendjen dhe shpirtin tuaj edhe nnë veprimet tuaja të vogla. Ky është sekreti i suksesit. “ shkruan Arjola. /