[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Xhbanja iu ‘shashtris’ me frizurën dhe grimin, por shikoni ҫfarë ka veshurAjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket me pamje përrallore.

Menu Title