.
×

Xhaka pranë rinovimit me MoenchengladbachPas tentativave të merkatos së verës nga ana e Napolit dhe Interit për mesfushorin e Borussia Moenchengladbach, Granit Xhaka, lojtari mund të rinovojë kontratën me skuadrën gjermane.

Pas tentativave të merkatos së verës nga ana e Napolit dhe Interit për mesfushorin e Borussia Moenchengladbach, Granit Xhaka, lojtari mund të rinovojë kontratën me skuadrën gjermane. Lajmin e bën të ditur e përditshmja “Bild”, e cila shkruan se drejtuesit e skuadrës kanë vendosur t’i zgjasin kontratën 21-vjeçarit, i cili duket i lumtur për këtë lajm.