[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Wow ku ishte më parë: Majk bëhet bjond dhe femrat do ta adhurojnëMajk ka vendosur të ndryshojë look për herë të parë që kur është bërë pjesë e grupit Babastars. Reperi ka pozuar sot në disa foto të reja ku shfaqet me flokët bjondë platin.

Nuk e dimë sesi iu mbush mendja të ndryshonte look, por na duhet ta pranojmë se i shkojnë pa masë dhe duket shumë trendy.

Për të treguar look-un e ri, Majk ka publikuar disa selfie nga ashensori dhe automjeti i tij luksoz.

Nuk e dimë nëse look-u i tij lidhet me ndonjë projekt të ri që do të publikojë së shpejti por sido që të jetë, ia vlen. Kënga e fundit që ka publikuar Majk, ka qenë bashkëpunimi me Butrint Imerin, për klipin “Sa gjynah”.

Menu Title