[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Wow, kompania më e njohur e bastoreve bën hajgare me Hendersonin, i’a përmendin Arbër ZenelinKompania më e madhe për baste në botë Bet365, ka bërë shaka me mesfushorin e Anglisë, Jordan Henderson.

Ata kanë postuar një fotografi ku anëtari i Liverpoolit duket serioz dhe në mendime.

“Kur e kupton që do të luash dy herë kundër Arbër Zenelit gjatë vitit 2019” thuhet në postimin e Bet365.

Anglia me Kosovën janë në të njejtin grup dhe do të luajën fillimisht në Londër në shtator pastaj dy muaj më vonë në Prishtinë.

Menu Title