.
×

Votojnë Dardan Molliqaj dhe Besa ShahiniDardan Molliqaj, kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, bashkë me gruan e tij, Besa Shahini, ministre e Arsimit në Shqipëri, kanë votuar sot.Këtë e bënë të ditur të dy ata me anë të postimeve në rrjetin social Facebook.

“I motivuar, plot qejf dhe besim për të ardhmen e Kosovës, sapo votova me Besën”, ka shkruar Molliqaj në Facebook, ndërsa Shahini ka shkruar “Ne votuam”.