[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vlora Çitaku takohet me Ivanka Trump (Foto)Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku e ka takuar sot vajzën e Donald Trump, Ivankan.

Çitaku është befasuar nga takimi me bionden e bukur pasi që sipas saj Ivanka dinte shumë për Kosovën.

“Kënaqësi për takimin e sotëm me Ivanka Trump. Ishte impresionuese të dëgjoja vajzën e parë të presidentit të SHBA-ve për atë që ajo dinte për Kosovën” shkruan Vlora pas takimit me Ivankan.

Vlora pas takimit me Ivanka Trump

Aktivitetet e saj tjera janë zakonisht më relaksuese dhe këtu u përfshi edhe takimi me Ivankan.

Vajza e Donald Trump në anën tjetër më shpesh e sheh veten si pjesë të mediave rozë për shkak të paraqitjeve të saj glamuroze dhe gjesteve kontraverse që i bën kohë pas kohe.

Menu Title