[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vjosa Osmani nga “Fadil Vokrri”: Sonte nuk ka humbës. Ka vetëm festë!Botapress, 16 Nentor-Ka filluar ndeshja në mes Kosovës dhe Anglisë, ndërsa mijëra tifozë janë mbledhur në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Në stadium e pranishme është edhe kandidatja për kryeministre nga LDK-ja, Vjosa Osmani, e shoqëruar nga bashkëshorti i saj.Ajo përmes një postimi në Facebook ka shkruar se në ndeshjen Kosovë-Angli nuk do të ketë humbës, por vetëm festë.

SHKRIM

Menu Title