[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vjosa Osmani kërkon mobilizim masiv në Mitrovicë për ndryshimin e madh që mund ta sjellë vetëm LDKBotapress 8 Shtator-Kandidatja për kryeministre nga radhët e LDK’së, Vjosa Osmani, pas takimit që pati me bashkëvendësit e saj në disa fshatra të Mitrovicës, tha se ndjehet e lumtur që mitrovicasit janë shumë të vetëdijshëm për adresën në të cilën do ta dërgojnë besimin e tyre më 6 tetor.

Ajo u shpreh e bindur se kjo adresë do të jetë LDK’ja, e cila edhe do t’i fitojë zgjedhjet e ardhshme.

“Fundjavën e përmbylla me takime në Shalë të Bajgorës, Kqiq të Madh dhe në vendlindjen e Babit tim, në Zhabar. Kërkova që entuziazmi i këtyre takimeve, të kthehet në mobilizim masiv qytetar për NDRYSHIMIN e MADH të cilin mund ta sjellim vetëm ne”, ka shkruar Osmani.

“Jam shume e lumtur që Mitrovicasit janë shumë të vetëdijshëm për adresën në të cilën do ta dërgojnë besimin e tyre, më 6 tetor, e ajo është Lidhja Demokratike e Kosovës, shkroi Osmani.

Fundjavën e përmbylla me takime në Shalë të Bajgorës, Kqiq të Madh dhe në vendlindjen e Babit tim, në Zhabar. Kërkova që…

Publiée par Vjosa R. Osmani sur Dimanche 8 septembre 2019

 

 

Menu Title