[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vjosa Osmani e takon Senatorin Ron JohnsonKandidatja për kryeministre nga Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), Vjosa Osmani, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme ka takuar Senatorin Ron Johnson, i cili shërben në Komisionin për Punë të Jashtme të Senatit të ShBA-së.Takimi mes Osmanit dhe Johnson ka ndodhur në Senatin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Postimi i plotë i Osmanit:

“Dje në Senatin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pas takimit me Senatorin Ron Johnson, i cili shërben në Komisionin për Punë të Jashtme të Senatit”

Menu Title