.
×

Vjollca Haxhiu dikur mori propozimin të martohej me Sinan Vllasaliun, ja çfarë bën sot pranë tij(Foto) 

Këngëtarja Vjollca Haxhiu,  e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” nën prezantimin e Luana Vjollcës, mori propozimin përmes lojës që të zgjidhte në mes tre këngëtarëve për një darkë dhe martesë, shkruan Botapress.info

Në tabelën e klasifikimeve ishte Sinan Vllasaliu, Sabri Vjezullahu dhe Xeni.Mirëpo Vjollca i kundërshtoi këto kushte të lojës duke theksuar se që të tre I ka miq, me të tre darkon shpesh dhe me asnjërin s’do të ishte martuar.

Haxhiu gjatë një fotografie të postuar në “Instastory” ka treguar edhe njëherë miqësinë e saj me këngëtarin Sinan Vllasaliu ku duken të dy të qeshur./Botapress.info/

FOTO