[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vjen lëndimi i parë te RealiDiaz është viktima e parë. 19-vjeçari është lënduar dhe do të jetë jashtë për ndeshjen e parë me Bayern Munich.Brahim Diaz është lënduar në stërvitje. Real Madridi ka bërë të ditur se 19-vjeçari ka probleme muskulore në kofshën e majtë.

Ai vështirë se do t’ia dalë të kthehet për miqësoren e parë me Bayern Munich, por as edhe kundër Arsenalit e Atletico Madridit../

Menu Title