.
×

Vjen kënga më e re për Ramush Haradinajn nga Dava Gjergji (VIDEO)Këngëtarja e cila këndoj disa këngë të cilat dëgjohen çdo herë dhe pëlqehen shumë nga ubliku shqiptar.

Ajo tani ka sjellë një këngë të cilën ia dedikon Ramush Haradinajt, shkruan Blic.

Tekstin e kësaj këngë të titulluar “O Ramush na ke me veti” e ka shkruar Gjovalin Dushaj, ndërsa muzikën M&D Studion Prishtinë.