[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Vetëvendosje e propozoi Murat Jasharin për kryeministër – reagon ashpër Milaim Zeka!Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, ka reaguar pas propozimit të Murat Jasharit për kryeministër të Kosovës.Në një shkrim në Facebook, Zeka e ka quajtur Vetëvendosjen si abuzuesen e shekullit, teksa shton se “me lujtë me familjen Jashari, vetëm këta dinë, munden dhe nuk turpërohen”.

Reagimi i plotë: VV-ja eshte abuzuese e shekullitE fundit me Murat Jasharin. Me lujte me kete familje, vetem keta dine, munden dhe nuk turperohen!!!

Menu Title