.
×

Vet aksident në Pejë, shikojeni ku përfundon kjo veturë! 

Botapress, 25 shkurt- Reshjet e borës që kanë rënë gjatë mbrëmjes dhe po vazhdojnë edhe sot në mëngjes po vështirësojnë jashtëzakonisht shumë komunikacionin rrugor në Kosovë.

Kështu, në orët e para të mëngjesit të sotëm një vet-aksident ka ndodhur në Pejë, konrektisht në fshatin Baic.

Me këtë rast vetura e tipit ‘golf 2’ ka dalur nga rruga. Nuk dihet se a ka të lënduar, veçëse dëme materiale.

Kujtojmë se pikërisht në këtë vend para disa ditëve kanë humbur jetën 3 persona si pasojë e aksidentit.

Më poshtë pamjet: