[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Veseli pyetet për takimin me zyrtarin e lartë amerikan!Botapress, 9 Mars-Liderët e institucioneve, presidenti, Hashim Thaçi, kryeministri, Ramush Haradinaj si dhe kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli kanë përfunduar takimin me zyrtarin e lartë amerikan, David Hade.

Pas këtij takimi, të zhvilluar në Rezidencën e Ambasadës së SHBA-së në Prishtinë, liderët janë mbledhur në njërin prej restoranteve të kryeqytetit.

Teksa pyetet Veseli rreth takimit me zyrtarin nga SHBA-ja, mirëpo I njëjti s’ka dashur të flas.

Menu Title