[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Veseli e fton në takim ambasadorin Kosnett, ia tregon qëndrimin për shpërbërjen e KuvenditKryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli e ka ftuar në takim ambasadorin e SHBA-vë, Philip Kosnett.

Indeksonline ka parë që Kosnett të hyjë në ambientet e Kuvendit dhe sipas burimeve, Veseli e ka njoftuar atë me qëndrimin për të proceduar me shpërbërjen e Kuvendit.

Për këtë ai edhe ka thirrur të hënën mbledhjen e kryesisë së Kuvendit.

Menu Title